Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Ubytovanie‚súkromie‚oddych....

LOKALITA

 

 

LOKALITA


Demänová sa nachádza v Nízkych Tatrách cca 3 km od centra mesta Liptovský Mikuláš a tvorí vstupnú bránu do Demänovskej doliny.

Sú rôzne spôsoby ako sa k nám pohodlne dopravíte. Cesta autom z Bratislavy trvá cca 3 hodiny. Z Popradu pocestujete asi 45 minút. Vlakové a autobusové spojenie je do mesta Liptovský Mikuláš, odkiaľ budete pokračovať autobusom MHD č.5 alebo autobusovou linkou Liptovský Mikuláš – Jasná. Autobusová stanica je hneď vedľa železničnej stanice.

Cesta autom z našich domčekov do Jasnej Vám potrvá asi 10 minút, do centra Liptovského Mikuláša asi 5 minút. Liptovská Mara a Aquapark Tatralandia sú vzdialené asi 10 minút a termálne kúpalisko Bešeňová 20 minút.

Za necelú hodinu cesty autom sa od nás dostanete do Vysokých Tatier, na Roháče, prípadne Donovaly.

Demänová is located in the mountain range of Low Tatras (Nízke Tatry), approximately 3 km from the town of Liptovský Mikuláš and creates a kind of entrance gate to the valley of Demänová (Demänovská dolina).


There are a few alternatives of how to travel to Demänová. Driving a car from Bratislava you will take approximately 3 hours, from Poprad only about 45 minutes. When travelling by train or bus, you will arrive in the town of Liptovský Mikuláš and from there you will continue with a bus no. 5 or a bus marked Liptovský Mikuláš – Jasná. In Liptovský Mikuláš, the bus station is right next to the railway station.

Leaving our houses by car, you arrive in Jasná in approximately 10 minutes, and in the center of Liptovský Mikuláš in about 5 minutes. Liptovská Mara and Aquapark Tatralandia are about 10 minutes away. The thermal spa Bešeňová is about 20 minutes away.

Within an hour’s drive from Demänová you’ll get to the mountains of High Tatras (Vysoké Tatry), Roháče or Donovaly.

  Demänová znajduje się v Niskich Tatrach cca. 3 km od centrum miasta Lipotvský Mikuláš i jest bramą do Doliny Demänovskiej.

Są różne moźliwosci dojazdu Państwa do nas. Podróż samochodem z Bratysławy trwa ok. 3 godzin. Z Popradu jest to 45 minut. Pociąg, jak również autobus jeździ do Liptovskiego Mikuláša. Z tutejszego dworca autobusowego /tuż obok dworca kolejowego/ mogą Państwo dojechać do nas linią nr 5 miejscowego transportu miejskiego, albo wsiąść do autobusu jadącego w kierunku na Jasná.

Podróż samochodem z naszych domów do Jasná zajmie Państwu ok. 10 minut, do centrum Liptovskiego Mikuláša to ok. 5 minut. Liptovská Mara oraz Aqapark Tatralandia znajdują się w odległości ok. 10 minut, z kolei kąpielisko termalne Bešeňova ok. 20minut.

 

Za mniej niż godzinę czasu mogą Państwo dojechać do Wysokich Tater, do gór Roháče, lub też ośrodku narciarskiego Donovaly.


 

 

TOPlist